Novinky

Společnost Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. nabízí pro všechny odběratele mnoho zajímavých cenových zvýhodnění, jako jsou CENOVÉ BOMBY a NOVINKY. V pravidelných cyklech na trh uvádíme nové výrobky pro zdravější a kvalitnější život, které Vám zajistí pestrý sortiment, a získáte tak s našimi výrobky konkurenční výhodu před ostatními. Cenové bomby Vám zase pomůžou nalákat zákazníky do Vašich obchodů, protože budete v daném období, trvajícím zpravidla jeden měsíc, nabízet naše výrobky za bezkonkurenčně nízké ceny. O pravidelných akcích se informujte u našich regionálních manažerů prodeje nebo pravidelně sledujte naše webové stránky.

V případě větších a pravidelných odběrů lze individuálně s Vámi dohodnout speciální obchodní podmínky odpovídající potřebám trhu a zákazníka. Jakékoliv obchodní činnosti se zajištěním speciálních obchodních podmínek řeší a zajišťuje útvar obchodního ředitele.

Nabízíme také jednorázové akce při otevření nových prodejen s cenovým zvýhodněním některých výrobků.

Franchising
Máte svůj maloobchod na výborném místě a chcete, aby byl široko daleko nejlepší a originální? Společnosti Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. Vám nabízí možnost spolupráce formou franchisingu.